O nas

Szron – osad atmosferyczny, tworzący drobne lodowe kryształki w postaci igieł powstające na dowolnym podłożu hydrofilowym. Szron powstaje w wyniku kontaktu wilgotnego powietrza z podłożem o temperaturze poniżej 0 °C, zachodzi wówczas resublimacja pary wodnej, czyli jej bezpośrednia przemiana w ciało stałe.

😛

Tak poważniej zajmujemy się promowaniem muzyki metalowej i około metalowej 😉 Wszelkiej maści bandy, zespoły, projekty z wymienionych w bannerze gatunków, które chcą otrzymać w jakiś sposób wsparcie z naszej strony proszone są o kontakt. Z naszej strony oferujemy wszelkie info i opis zespołu, projektu itd… Bandy przez nas promowane polecamy przy okazji koncertów, imprez i zachęcamy organizatorów do współpracy z nimi.

Co do podsyłanych nam materiałów. Nie ponosimy odpowiedzialności za zawarte w nich teksty, zdjęcia.
Odnośnie recenzji. W pierwszej kolejności recenzjowane są albumy z fizycznej formy (CD, Kasety, Winyle) a potem MPchujki i inne wersje. Nie miejcei również do nas pretensji jeśli Was w recenzji zjebiemy, recenzenci sa różni, jedni lubią od tyłu inni na jeźdźca a co za tym idzie, opinie mogą być różne i zawsze są subiektywne. Obiektywizm nie istnieje na tej płaszczyźnie !!!
Teraz ważne. Temple of Chaos jest istotnym i jak najbardziej ważnym elementem naszego życia niemniej na przyjemności trzeba zapracować więc czas poświęcony webzinowi jest czasem „po pracy” a co za tym idzie niekiedy możemy być po prostu zjebani codzienną harówą w zjebanym naszym kurwidołku zwanym Polska więc jeżeli nie odpiszemy, napiszemy w ciągu jednego, czy dwóch dni, prosimy o wyrozumiałość.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z innymi podobnymi wydawnictwami.
Redakcja Temple of Chaos:
Dominik Dobros I
Umbrizija

szronproductions@gmail.com

Współpraca:
Hatzamoth
Paweł P.
Hetthtersh

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s