Mord’A’Stigmata i Imperial Triumphant w Krakowie!!

unnamed(1)W piątek, 26 kwietnia, wystąpią w Krakowie Mord’A’Stigmata i Imperial Triumphant. Oba zespoły są świeżo po udanych występach na Roadburn Festival 2019.

Morda Stigmata

Martwa Aura

Imperial Triumphant

26 IV Kraków, Zet Pe Te

Bilety w cenie:

  • 50 zł (przedsprzedaż),
  • 60 zł w dniu koncertu

lefthandsounds.org/bilety oraz stacjonarnie w Metal Shop (ul. Długa 17) w Krakowie

Dołącz na FB

4 kwietnia nakładem Pagan Records ukazał się piąty album Mord’A’Stigmata. „Dreams of Quiet Places” to kolejne zaproszenie do świata transowego i nowoczesnego black metalu, który zespół Statica konsekwentnie buduje od lat. Płyta powstawała w styczniu w warszawskim Nebula Studio, a zespół promuje ją na trwającej europejskiej trasie, podczas której wystąpił m.in. na holenderskim Roadburn Festival.

Posłuchaj „Dreams of Quiet Places” w oficjalnym streamingu

unnamed

W europejskich wojażach, towarzyszami Mord’A’Stigmata są Amerykanie z Imperial Triumphant, prezentujący odważną twarz muzycznej ekstremy. Ich występ ostatniego dnia Roadburn zwrócił uwagę Łukasza Dunaja, redaktora naczelnego Noise Magazine, który pisał po koncercie:

Widziałem przyszłość death/black metalu i nazywa się ona Imperial Triumphant.

Niezwykle rzadkie połączenie porażającej intensywnością muzyki, otwartości na wpływy spoza pudełka ekstremalnego metalu (trąbka i darkjazzowe pasaże) i imponująco sugestywnego wizerunku. Kto może, niech koniecznie łapie ich  na koncercie w Krakowie z Mord’A’Stigmata.

„Swarming Opulence” (video)

 

Mord’A’Stigmata

Booking: maciej@lefthandsounds.org

Wywiady: cyprian@lefthandsounds.org

Możliwość komentowania jest wyłączona.