Dostawa opasek na Brutal Assault 2018

1Po raz kolejny uruchamiamy usługę Fulfillment, czyli dostarczanie festiwalowych opasek pocztą. Tym razem będzie ona dostępna dla wszystkich, którzy kupili lub kupią w najbliższym czasie bilety przez nasz e-sklep (niezależnie od tego czy wybiorą bilety w formie papierowej czy elektronicznej). Po zalogowaniu do swojego konta będziecie mieli możliwość dodania usługi Fulfilment do każdego zamówienia w którym są jakieś bilety.

Usługę będzie można dodać do obecnych zamówień do połowy czerwca – później będzie dostępna bezpośrednio podczas składania nowego zamówienia.

Dostawa opasek przed festiwalem kosztuje 8€/zamówienie (niezależnie od ilości biletów). W przeciwieństwie do zeszłego roku tym razem listy będą wysyłane przesyłkami rejestrowanymi.

Oczywiście osoby, które nie zdecydują się na tę opcje standardowo wymienią bilety na opaski przed wejściem na teren festiwalu, ale gorąco polecamy tę opcje. Zwłaszcza, jeśli wybieracie się na wtorkowe Warm-up Party na którym zagra dla was między innymi Suicidal Tendencies!

 

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.