MAD FEST vol 1.

Mad Fest_vol1_posterPierwsza edycja klubowego festu na której wystąpią:

HYPNOS (Cze)
Będzie to przedostatni koncert Hypnos w ramach polskiej części ich europejskiej trasy promującej album „The White Crow”. Takie szczególne momenty jak ten zwykle wyróżnia się w jakiś wyjątkowy sposób. I tym razem też tak będzie – zespół przygotuje na ten wieczór specjalny set w którym nie zabraknie niespodzianek! Pojawią się, naturalnie, utwory Hypnos, ale również i repertuar Krabathora nie zostanie pominięty! Należy być przygotowanym na mocny headbenging!!!

https://www.facebook.com/HypnosCZ/

TERRORDOME (Pol)
Terrordome to kapela petarda! Dusi, gryzie, kopie! Może nieco odbiega stylistycznie od pozostałych zespołów biorących udział w MAD FEST vol1. Hypnos I Terrordome I Anthem I Ferosity I P. Hell, ale jednocześnie nie mogło ich zabraknąć w projekcie gdzie hasło „mad” odgrywa pierwszoplanową rolę! Niebezpieczny band! I o to chodzi!!!

https://www.facebook.com/terrordomeband/

ANTHEM (Pol)
Anthem nie tolerują sprzeciwu! Kontestatorów traktują „z buta”! Chłoszczą, bezczeszczą, imają się bezprawia! Wszystko po to aby czcić idee „death metal blast uber alles”! Po wielu popisowych koncertach (m.in. na Kaltenbach Open Air w Austrii, wspólna trasa w Czechach z Hypnos) stężeli i grożą zemstą! Zapowiedzieli że nigdy nie ulegną (wkrótce oprócz MAD FEST vol1. Hypnos I Terrordome I Anthem I Ferosity I P. Hell zmażdzą na Gothenburg Deathfest)! Wierzmy Im!!! Hail \m/

https://www.facebook.com/anthemdeathmetal/

FEROSITY (Pol)
To band który świetnie zna się na brutalnej odsłonie rzeczy! Pozostawili za sobą 3 albumy – „Overthrown Divinity” (2007), „Primordial Cruelty” (2009) oraz „Blasphemous Verses” (2014). Przed nimi kolejna old school death metalowa wyprawa – Ferosity w maju tego roku nagrała, w JNS studio, nową płytę o roboczym tytule „Revelation of Insanity” (materiał zawiera 9 numerów brutalnego i klasycznego death metalu w amerykańskim stylu \m/). Na MAD FEST vol1. Hypnos I Terrordome I Anthem I Ferosity I P. Hell będzie można od nich oczekiwać mięsa, mięsa i jeszcze raz mięsa! Z pewnością nie zawiodą!!!

https://www.facebook.com/Ferosity/

PLANET HELL (Pol)
Zacznijmy może od tego, że po Planet Hell możemy spodziewać się wszystkiego. Chesz Nocturnus AD, masz Nocturnus! Carcass? Bez sprzeciwu! Voivod? Proszę bardzo! Ale! Planet Hell to coś więcej niż te trzy, wyżej wymienione, zespoły razem wzięte! Przesadziliśmy? Być może. Jednak siła Planet Hell jest kosmiczna! Zespół potrafi to udowodnić przy każdej nadarzajacej się okazji. A ta, na MAD FEST vol1. Hypnos I Terrordome I Anthem I Ferosity I P. Hell, będzie szczególna – zespól zeprezentuje swój specjalny set w który wplecie repertuar z nadchodzącej, drugiej płyty „Mission Two”! Będzie międzyplanetarna jatka! I o to chodzi!!!

https://www.facebook.com/planethellband/

10.11.2017, WARSZAWA, VooDoo Club (al. Prymasa Tysiąclecia 48A), godz.: 19.00

Wjazd:
29,99 zł (przedsprzedaż do 8.11.)
40 zł w dniu koncertu

Szczegóły dotyczące zakupu biletu oraz link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1488087944593570/

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.