THRONEUM i EMPHERIS na 35 Nocy Terroru już 21 października!

NOT35Już 21 października w chorzowskim klubie Red & Black odbędzie się pierwsza po letniej przerwie odsłona Nocy Terroru. Organizatorzy tej wpisującej się już na dobre w kalendarz śląskich wydarzeń muzycznych imprezy po raz 35 przygotowali niebagatelny koncert, na który złożą się występy kapel metalowych z najwyższej półki.

 

 Wśród zaproszonych na imprezę formacji są:

THRONEUM – jedna z ikon polskiego death metalu i podziemia jako takiego. Ekipa Wielkiego Egzekutora w zreformowanym składzie wraca po kilku latach przerwy w koncertowaniu. Uraczą zebranych utworami z najnowszego albumu „Morbid Death Tales” wydanego dla Hells Headbangers Records oraz żelaznymi hitami ze swojej bogatej dyskografii.
https://www.facebook.com/ThroneumOfficial/

EMPHERIS – zasłużona horda z Warszawy, która w swojej dyskografii ma przeszło trzydzieści wydawnictw różnej maści i przez niektórych nazywana jest polskim Nunslaughter, wystąpi na Śląsku bodaj po raz drugi ever.
https://www.facebook.com/empherisofficial/

NECROSADIST – jedni z ulubieńców śląskich maniaków, którzy już nie raz toczyli boje na czarnej ziemi. Mieli zrobić przerwę w koncertowaniu, ale dla Śląska zrobili wyjątek i stawią się na wezwanie. Następca zajeblistej EP-ki „Infernal Stench of Blasphemy” podobno w drodze, więc spodziewamy się usłyszeć kilka nowych, przaśnych pieśni.
https://www.facebook.com/bastardsfromhell666

WITCHFUCK – formacja będąca efektem kolesiostwa muzyków kilku bardziej znanych hord przypierdoli kurewsko-alkoholowym black metal punkiem na modłę Gehennah i Barbatos. Przy okazji ich pierwszego występu, będzie miał też premierę debiutancki materiał „Disgusting Rock’n’Roll’, wydany przez Old Temple .

DEVILPRIEST – w swoim drugim starciu z publiką śląska mieszanka starej i młodej krwi, której przewodniczy sam Necrolucas (Anima Damnata) uraczy zebranych materiałem ze zbliżającej się wielkimi krokami, debiutanckiej płyty, o której ci co ją już słyszeli jednogłośnie mówią „Ze łba nie było co zbierać”.
https://www.facebook.com/Devilpriest-1877493429241586/

Szczegóły
NIGHT OF TERROR 35
21 października 2017 (sobota), start 18:00
Red & Black
Chorzów, Rynek 13/4
Bilety:
30 PLN – cena za bilet do 10.10.2017
35 PLN – w dniu koncertu
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! TYLKO 200 BILETÓW!

Bilety można rezerwować pisząc na maila: namelessorganization2017@gmail.com

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/898770306943972/

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.