Nowości wydawnicze Putrid Cul

flyer nowy1NEKKROFUKK -Bestial Desekkration Of Holy Whore & Morbid Abominations MCD 2017
Nekkrofukk to jednoosobowy twór powołany w 2012 roku w celu deprawacji umysłów sonicznym nekkro-terrorem przez Lorda K. (ex- Revelation of Doom, ex- Hate). Na swoim koncie ma 3 Epki oraz dwa pełne albumy Impurity Winds of Unholy Rites i Ejakkulation Evil Storm of Perverse Goatsodomy. Stylistycznie muzyka Nekkrofukk to Ritual Black Doom Metal, oscylująca w klimatach wczesnych nagrań Samael, Beherit, Hellhammer czy Goatlord. Wielki Kozioł zdobył liczną rzeszę wyznawców czerni, opętanych miażdżącymi inkantacjami nie tylko w Polsce ale również za granicą, gdzie orszaki upadłych dusz okrzyknęli hordę przydomkiem Polish Goat Black Metal. Przestrzegamy przed bliższym kontaktem z tym tworem tych którzy nie zboczyli jeszcze z drogi ludzkiej przyzwoitości. Nie dajcie zwieść się słodkim trupim jadem, którym Kozioł inhaluje umysł, zniewala diabolicznymi rytuałami. Od tego zniewolenia nie ma odwrotu. Jest tylko narkotyczny smród zatęchłej posoki, otwierające się ropiejące rany i pękające wrzody z których wydobywają się białe gnilne robaki, ogryzające swego żywiciela z resztek człowieczeństwa.
Nowy materiał to 22 ciężkie i ponure minuty mrocznych rytuałów w tym cover potężnego BALASPHEMY!!!
Utwór promocyjny do odsłuchu:
 
DARKSTORM – The Oath Of Fire CD 2017
Jeden ze starszych Black Metalowych zespołów w Polsce, który zadebiutował demem ” Into the Dead” w 1993 roku, tym razem w bardzo klasycznej Heavy Metalowej odsłonie. Trzeci pełny album przynosi ponad 40 minut kultowego grania z pod znaku późnego BATHORY oraz MERCYFUL FATE. Płyta wydana w limicie 500 sztuk, pierwsze 100 sztuk w zestawie zawiera duży plakat z grafiką z okładki, której autorem jest Legendarny Thomas Holm (grafik King Diamond, Mercyful Fate, Nifelheim). Masteringiem płyty zajęło się Niemieckie studio Sound of Void. Teaser płyty do osłuchania w poniższym linku.

https://www.youtube.com/watch?v=rx5MuHfyLI4

NEKRON – Psychosis

Pamiętacie czasy jak jaraliście się „Filosofem” i „Drawing Down The Moon”? A co byłoby gdyby połączyć elementy tych dwóch wydawnictw w jeden koncept muzyczny?… (Metal Rulez Magazine)
Ten fragment recenzji nowej płyty Nekron powinien wystarczyć za rekomendację dla wszystkich Maniaków Metalu Czerni hołdującym stare czasy. Po 3 latach od wydania Border of the Light and Darkness przez Krew Diabła, Nekron krzyżuje szable z Putrid Cult  co owocuje trzecim dużym albumem, zawierającym 5 długich kompozycji Atmosferycznego a zarazem Hipnotycznego Black Metalu. Płyta została wydana w limicie 666 kopii. Utwór promocyjny do odsłuchu:

Oficjalna dystrybucja:
Hell Patrol – From Ruins into Ashes
Półgodzinna otchłań dźwięku.
Intensywna synergia  black, death i thrash metalu.?
Debiutancki album Hell Patrol wydany pod skrzydłami Tales from Crematoria i Putrid Cult.
Cała płyta do odsłuchania tutaj:
https://hellpatrol.bandcamp.com/

 

Damage Case – Drunken Devil
Drugi pełny album: klasyczny, metalowy, jeszcze bardziej obskurny i oldschoolowy niż
poprzedni. Nie dla pozerów i niedzielnych metaluszków słuchających po kątach grunge’u
i Papa Dance.
https://www.youtube.com/watch?v=iOSxcMAiKSo

Wszystkie wydawnictwa dostępne są do kupienia na nowej stronie wydawcy:
http://www.putridcult.pl/

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.