Czesko-Słowackie wzmocnienia na Brutal Assault

W dzisiejszej aktualizacji składu prezentujemy pereły czeskiej i słowackiej sceny, ale najpierw zła wiadomość: POWER TRIP wycofał swój występ na festiwalu z przyczyn osobistych. Zastąpią ich hardcorowi weterani z amerykańskiego MADBALL!

Wracająć do lokalnych zespołów z przyjemnościa inormujemy, że wystąpi dla was post-rockowe POSTCARDS FROM ARKHAM oraz SIX DEGREES OF SEPARATION, których muzyka jest na tyle unikalna, że utworzyli dla niej specjalną nazwe: soul-metal. Trzydzieści lat na scenie będą swiętować crossoverowcy z INSANIA. Jeśli chcecie usłyszeć coś bardziej klasycznego polecamy EXORCIZPHOBIA, inspirujące sie takimi zespołami jak D.R.I., Nuclear Assault czy Sacred Reich. Mocniejsze brzmienie zaprezentuje deathmetalowe DYSANGELIUM oraz black/deathowe AVENGER, a fani HC nie powinni przegapić PRIMARY RESISTANCE w składzie z muzykami z Disfigured Corpse oraz HC/punkowego SKYWALKER. Ostatnie dwie nazwy na dziś to intensywny industrialny metal w wykonaniu WAR FOR WAR oraz melodyjny dark/doom metal DOOMAS.

Co raz częściej pojawiają się wasze pytania o rozpiskę festiwalu – ta pojawi się już wkrótce, ale już teraz mamy dla was kilka podpowiedzi:
Środa 09.08 – The Dillinger Escape Plan, Wintersun, Master’s Hammer, Metal Church…
Czwartek 10.08 – Emperor, Opeth, Hatebreed, Suffocation…
Piątek 11.08 – Electric Wizard, Clawfinger, Trivium, Morbid Angel…
Sobota 12.08 – Architects, Eluveitie, Devin Townsend, Mayhem…

 

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.