Ostatnia Noc Terroru w katowickiej Korbie już 6 maja!

Night_of_terror_34W najbliższą sobotę, 6 maja 2017 r. Night of Terror pożegna się koncertowo z katowickim pubem Korba, która niestety kończy działalność. Kto zna to miejsce i wie jaki jest jego status, tego namawiać nie trzeba, a kto Korby nie poznał ma jedną z ostatnich szans, by zaznać szaleńczej rozkoszy koncertowych wrażeń w tym kultowym miejscu.

Konsolację uświetnią występy czterech żałobnic, którym przewodzić będzie black/thrashowy skład Excidium, który dzięki alkoholowej kuracji i kilku znamienitym demówkom od dekady świetnie trzyma się na pozycji dobrze zapowiadającej się hordy. A nowy materiał za pasem.

https://www.facebook.com/excidiumdivision/

Występ rzeszowiaków poprzedzi show no mercy Śląskiego Deviation, którzy oprócz coverów MC Hammera i Dr. Albana zaprezentują materiał z debiutanckiej płyty „New Generation of Torture”. Trochę się u nich pozmieniało, więc warto sprawdzić jak świeża krew daje sobie radę.
https://www.facebook.com/deviationofficial

Przed nimi stypę poprowadzi żałobnica najbardziej chyba ze zgromadzonych obeznana we wszelakich elegiach, trenach, rapsodach i lamentach czyli Cemetery Whore. Krakusy na ostatnie pożegnanie Korbie sypną popiołem, zarażą syfilisem i poczęstują materiałem ze swoich demówek „Into the Cunt of the Cemetery Whore” i „Deathlike Passages”.
https://www.facebook.com/cemeterywhr/

Pochód pogrzebowy otworzą Ślązacy z No Salvation, intonując pogrzebowe pieśni z płyty „Defiling Verses”. Amen.
https://www.facebook.com/nosalvation666/

Szczegóły:
NIGHT OF TERROR 34/
Pub Korba
Katowice, ul. Złota 1
start: 19:30, wjazd 15 zł.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1465441750196004/

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.