Nowa płyta FORMIS w barwach Defense Records

Formis_coverNa 17 marca 2017 r. krakowska Defense Records zapowiedziała premierę „Chaozium” -najnowszej, trzeciej płyty death metalowców z FORMIS. Zgodnie z zapowiedziami muzyków, album jest zdecydowanie mroczniejszy od poprzednich dokonań, a partie wokalne wykonane w języku polskim. Jako przedsmak wydawnictwa, zespół udostępnił przedpremierowo utwór „Haeresis”, w którym gościnnie wystąpił Dariusz „Daron” Kupis z Frontside.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=m_uzZPAvGJI

 

Oprócz Darona, w sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Chris z Voidhanger i Infernal War oraz Przemysław Latacz z Planet Hell. „Chaozium” zarejestrowany został w JNS Studio, a miksami i masteringiem zajął się Piotr Gruenpeter (Satanic Audio). Za okładkę odpowiada Izabela Krawczyk.

Tracklista:
1. Arcanum
2. Skaven
3. Alchemizer
4. Fornelius
5. Epigon
6. Silurian
7. Haeresis
8. Luminescent
9. Chaozium

Ponadto, Defense Records po marcowych premierach płyt FORMIS „Chaozium” i UGANGA „Opressor”, zapowiada kolejne wydawnictwa.
Na kwiecień planowane jest trashowe uderzenie w postaci nowych płyt WHOREHOUSE „Corporation” (utwór tytułowy do odsłuchu tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=iYHmWFcBHyI) oraz ROTENGEIST The Test That Divides Us All”.

Więcej informacji:

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.