40-tka Rafiego czyli koncert F.A.M., Bottom, Horrorscope, Iscariota i Terrordome w chorzowskiej Leśniczówce.

40tka_rafiego_chorzowPamiętacie imprezy spod szyldu COVENANT i wiele innych? Jeśli tak to znakomicie, a jeśli nie, to jest okazja, by sprawdzić jak do metalowego imprezowania podchodzi śląsko-krakowska party grupa. Naszemu szanownemu Koledze, organizatorowi licznych koncertów na południu Polski oraz oddanemu maniakowi undergroundu stuka w tym roku 40 zim, więc nie ma lepszej metody niż metalowy gig, by ten jubileusz uczcić.

Na urodzinach Rafiego wystąpią:

F.A.M
Death/grindowa maszyna do zabijania z Wrocławia. Goście są dopiero co po nowej płycie, więc zapał do napierdzielania świeżutkich messerschmittów z „Human Cargo” mają tęgi.
https://www.facebook.com/FAMdeathgrind/

Bottom
Przystojny, śląski SEX-tet, który od dwóch dekad z haczykiem okłada nasze uszy swoim „hatefull music” terroryzmem.
Pograją szlagiery z najnowszej „Hipokracji” i wiązankę hitów z dawnych lat.
https://www.facebook.com/Bottom1995/

HORRORSCOPE
Od wielu lat wiodąca wśród nastolatek marka i filar polskiego thrash metalu. Ich płyty wszyscy znają, a niektórzy nawet mają, więc wiadomo jak czadowo potrafią przygrywać do kieliszka wódki.
https://www.facebook.com/horrorscopeband/

Iscariota
Kolejna załoga z przeszło dwoma dekadami działalności na karku. W tym roku przyjebali nową płytą, pokazującą, że pośród ekip parających się melodyjnym thrash/heavy metalem nie mają sobie równych w „upadłym królestwie”.
https://www.facebook.com/iscariotaband/

Terrordome
Krakowski crossover/thrash z międzynarodowymi certyfikatami jakości. Świeżo po trasach w Chinach i Zielonej Wyspie, nie zwalniają tempa i wymierzają wokół „sprawiedliwość maczety”.
https://www.facebook.com/terrordomeband/

Oprócz muzy – masa znajomych ryjów, kramy bogate i dobrze zaopatrzony wódopój chorzowskiej Leśniczówki. Zatarte wspomnienia gwarantowane. Bookuj terminy i szykuj prezenty, bo to przecież urodziny Rafiego.

Kiedy: 17 grudnia 2017 r. (sobota)
Gdzie: Leśniczówka Rock’n’Roll, Chorzów, al. Muzyków 1
Za ile: ZA FREE!

 
Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.