Ahumado Granujo, Tortharry, Deviation i Planet Hell wystąpią we Wrocławiu na Mad Lion Festival vol. 2!

mad-lion-festival_poster_new3_net_finalAhumado Granujo (techno gore grind, Cze) – czeski zespół zajmujący wysoką pozycję w gore grind’owej ekstraklasie! Ich wyjątkowe kompozycje, w które wplecione są techno intra, odróżniają, tę nieprzeciętną grupę, od wielu innych poruszających się w tym gatunku. Informacja o tym, że zespół, po blisko 12-tu latach przerwy, powrócił do czynnego grania, mocno nas zelektryzowała. Nie mogliśmy odpuścić nadarzającej się okazji i śmiało zawalczyliśmy o ściągnięcie ich na Mad Lion Festival. Udało się! Jesteśmy przekonani, że sztandarowe utwory Ahumado Granujo, takie jak Golden Intestinal Cyst, Cunt Slime, Propaganja, Citron B czy mistrzowski Cold Turkey, zabrzmią tej jesieni, we wrocławskiej Ciemnej Stronie Miasta, wyjątkowo soczyście i świeżo! Będzie bal z „Zimnym Indykiem” w menu!!!
https://www.facebook.com/ahumadogranujoofficial

Tortharry (zabójcza death metalowa machina, Cze) – ten czeski zespół dość mocno rozpycha się łokciami na polskiej scenie! W ostatnim czasie padły, pod jego naporem, twierdze w Wałbrzychu (Metal Mine Festiwal), w Kutnie (Rock & Rose Fest) oraz w Byczynie (Dark Fest). Do Wrocławia kapela zawita po półtorarocznej przerwie. Podczas swojej poprzedniej wizyty (seria koncertów w ramach „Hail To The Underground Titans”), swoim soczystym, mięsistym, okraszonym potężnym brzmieniem, klasycznym death metalem, rozbili publikę w pył! Obiecali że powtórzą to i tym razem na Mad Lion Festival!!!
https://www.facebook.com/tortharry

Deviation (brutalny techniczny death metal, Pol) – zespół powoli, z mozołem buduje swoją pozycję na scenie brutalnego, technicznego death metalu. Ich debiut „New Generation Of Torture” (Mad Lion Records) okazał się, w zeszłym roku, jedną z mocniejszych pozycji na rodzimym rynku! Nadszedł czas aby, w nowym składzie (do zespołu dołączyli gitarzysta Alex Radovic oraz wokalista Bartosz Krempowicz), podzielili się z publiką tym co wychodzi im najlepiej – siarczystym death metalem spod znaku SUFFOCATION i CANNIBAL CORPSE!!! Masowe unicestwienie pewne!!!
https://www.facebook.com/deviationofficial

Planet Hell (progresywny death metal, Pol) – zespół porusza się swobodnie w klimatach progresywnego death metalu. Powstał, jako projekt, w 2014 roku z inicjatywy Przemysława Latacza – lidera thrash’owego The No-Mads. Gdy, w okresie późniejszym, do przedsięwzięcia Przemka dołączają Józef Brodziński (bas), Tomasz Ziarko (gitara) i Tomasz Raszka (perkusja) projekt przekształca się w regularny band. Zza horyzontu wyłania się ich debiutancki album „Mission One” , który, w bardzo atrakcyjnej formie (24-ro stronicowy digi book formatu A5), ukaże się nakładem Thrashing Madness 10-go listopada! Udziałem Mad Lion Records „padnie” dystrybucja digitalna! Będzie Piekło!!!
https://www.facebook.com/planethellband

Na imprezie będzie obecne stoisko Mad Lion Records (www.madlion.eu, http://www.facebook.com/madlionrecords).

11.11. 2016, MAD LION FESTIVAL vol. 2, Ciemna Strona Miasta, Wrocław, Plac Gen, Wróblewskiego 3
https://www.facebook.com/events/1864938610401737/

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.