East Grind Attack Vol.2

 East Grind Attack Vol.2DRUGA ODSŁONA EAST GRIND ATTACK TYM RAZEM ZAWITA DO CHEŁMA !!!

ZAGRAJĄ:

CICATRIX – Brutal Death / Grindcore

Puławscy weterani. Od ponad dwudziestu lad na scenie,
grają i żyją w tempie 200 litrów na minutę. W ostatnim czasie wydali swóją najnowszą płytę „Suffocated Faith”. Będzie głośno, konkretnie i brutalnie.

https://www.facebook.com/cicatrix666

https://www.youtube.com/watch?v=KfLgwi4GbsU

______________________________________________

F.A.M – Grindcore / Death

Zespół powstał w 2005 roku z inicjatywy Młodego i Stokera członków grupy DISSENTER. Pierwszy materiał „Panzergrind” został nagrany w 2006 roku w studiu Hellsound we Wrocławiu.
Rok 2007 to nagranie debiutanckiej płyty „Bullet(in)” we wrocławskim studiu JM Recordings. Materiał ukazuje się nakładem Scrotum Jus Records z Singapuru.nF.A.M. rozpoczyna aktywność koncertową i występuje miedzy innymi na festiwalu Obscene Extreme. W miedzyczasie następują zmiany personalne i powstaje materiał na kolejna płytę.
W pierwszej kolejnosci zostaje zarejestrowany materiał na split, który ostatecznie ukazuje się pod koniec 2013 roku. Wydawcą jest Let It Bleed Records.Zespół do tej pory koncertował w Polsce,Czechach i Niemczech dzieląc scene z takimi
zespołami jak: Napalm Death, Ratos de Porao, Disfear, Hail of Bullets, Sinister, Anaal Nathrakh,Dead Infection, Squash Bowels, Parricide i wiele innych… 3 września, nakładem Deformeathing Production ukaże się kolejny album grupy zatytułowany „Human Cargo”.

https://www.facebook.com/FAMdeathgrind

https://www.youtube.com/watch?v=kBOZwvRDozw
________________________________________________

STRAIGHT HATE – Grindcore / Death

Lubelsko/chełmski zespół istniejący od 2008 roku.
Po licznych zmianach w składzie, kapela rejestruje debiutancką epkę zatytułowaną „Mental Disorder“ w 2014 roku. W lipcu tego samego roku ukazuje się także split nagrany z indonezyjskim Speedy Gonzales „Born To Grind”, wydany w formie kasety. 6 maja 2016 roku nakładem Deformeathing Production ma miejsce premiera debiutanckiego albumu grupy „Every Scum Is A Straight Arrow”. Na początku lipca, dzięki Fat Ass Records, zostaje wydany split 7″EP z białostocką Neuropathia.

https://www.facebook.com/sthtpl/

https://straighthatepl.bandcamp.com/

https://www.youtube.com/watch?v=VoaVThndXsM
______________________________________________

NUCLEAR HOLOCAUST – Grindcore / Thrash

Nuclear Holocaust powstał w kwietniu 2015 w Świdniku. Ma na koncie demo Mutant Inferno oraz świeżo wydany nakładem Selfmadegod Rec. album Overkill Commando. Wierny starej szkole i bez zbędnego kombinowania zespół oferuje silną dawkę połączenia grind core’a, punka i metalu, mikstury sprawdzonej na koncertach u boku m. in. Dead Congregation, Embrional, Antigama, Christ Agony i wielu innych zawodowych składów, granych w Polsce, jak i za granicą.

https://selfmadegod.bandcamp.com/album/overkill-commando-2

https://nuclearholocaust.bandcamp.com/album/mutant-inferno

https://www.facebook.com/Nuclearmetalpunks

_____________________________________________________

TWINGE – Metal

Twinge – ma być ciężko, szybko kopać w klatę, zwalać na kolana niczym silny ból. Taką muzę chcieli robić. Spotkali się w 2014 roku w projekcie Nine Sixty Nine Bricks, po dwóch latach zdecydowali o odejściu i zrobieniu tego po swojemu. W lipcu 2016 roku powstaje zespół o nazwie Twinge. Czterech muzyków, każdy z nich lubiący się w odmiennych gatunkach metalu, łączą swoje doświadczenia muzyczne w jeden projekt. Zespół obecnie szykuje materiał na swoją pierwszą płytę, jednocześnie w planach ma kilka koncertów. Jednym z nich jest występ w ramach East Grind Attack.

_________________________________________
MIEJSCE: Chełm, Club Underground
WJAZD: 12 PLN
OTWARCIE BRAM: 18:30
START: 19:30

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.