Premiera krążka warszawskiego Orchivion – „Impairor”

impairor_cover_16003 września 2016 będzie miała premierę EP warszawskiego Orchivion „Impairor”. Zespół określa swoją muzykę jako symfoniczny death metal. Jest to drugie EP w dorobku zespołu i ostatnie przed pełnym albumem. Perkusję nagrano w HZ Studio z Mariuszem Konikiem i Robertem Wawro. Gitary nagrano z Filipem Piotrowskim (Gortal, Chanid). Zespół nagrał wokale samodzielnie, a miks i mastering zrobił Arkadiusz „Malta” Malczewski (Behemoth, Decaptitated, Azarath, Hate i wielu innych) w Sound Division Studio.
Zespół znacznie rozbudował swoje brzmienie i siłę ekspresji. Dzięki
utalentowanemu wokaliście udało się nagrać nieprzeciętny zestaw wokali,
włączając growl, scream i śpiew. Jest dużo elektroniki i bogatsze aranżacje
klawiszy i orkiestry. Gitary i bas mają unikalne brzmienie, wykreowane przez Maltę w studio. Perkusja ma bogaty zestaw instrumentów, jest bardzo przestrzenna, techniczna i zróżnicowana. W każdym utworze jest też chór męski śpiewający różne partie na albumie.We współpracy z resztą zespołu, perusista Alvern stworzył bogatą i szczegółową okładkę płyty.

Krążek wyjdzie nakładem polskiej wytwórni Infernum Media w formie digipack, a 24 sierpnia ruszy pre-order płyty i koszulki, który będzie dostępny na stronie
http://www.infernum-media.com.

EP promuje lyric video do utworu „Crusader”

Lista utwórów:
1. Intro
2. Crusader
3. Sibling
4. Cage
5. Imprecation
Skład nagraniowy:
Filip Kapituła – wokale, chór
Adrian Domitrz – gitary
Kacper Grejcz – gitary
Mikolaj Żółtowski – bas, wokale, chór
Alvern – perkusja, sample, wokale, chór
Konrad Chlewiński – chór (gościnnie)

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.