Nuclear Holocaust, Kurhan, Sacrofuck i Cemetery Whore 3 wrzesnia w Krakowie!

Cemetery-Whore_gigNawet cmentarne kurwy kiedyś tracą cnotę, a jak już to najlepiej przy okazji tęgiej orgii. Taki cel przyświeca koncertowi, który odbędzie się w sobotę 3 września w krakowskiej Kawiarni Naukowej.

Libację otworzą sprawcy zamieszania czyli krakowski death/doomowy kwartet CEMETERY WHORE, który debiutował początkiem tego roku na srebrnym krążku splitem „Infected by Old School” w niebagatelnym towarzystwie Nuclear Holocaust, Hell United i Necrosodomistical Slaughter. Jako się rzekło będzie to ich dziewiczy koncert.
 
Zaraz po nich scenę i najbliższe okolice spustoszy stołeczny death metalowy potwór co SACROFUCK się zowie. Mają na koncie garść zacnych demówek i tęgi split „Putrid Graveyard Hordes”, dzielony z Putrid Evil i Execution of Light.
 
Na pozycji numer 3 wystąpi black/death metalowy, śląski KURHAN, który w minionym roku debiutował w barwach Arachnophobia Records albumem „Głód”. W składzie mają starych wyjadaczy znanych choćby z Moulded Flesh, Furia czy MasseMord, zatem dupy za darmochę raczej nie dadzą.
 
W roli „porno gwiazdki” wieczoru wystąpią grindowe tancerki z NUCLEAR HOLOCAUST, które niedawno w barwach Selfmadegod wypuściły nową płytę „Overkill Commando”. Uraczą krakowską publikę hitami z tego znamienitego krążka jak i szlagierami z poruszającej serca, czaszki i lędźwia zeszłorocznej demówki „Mutant Inferno”.
https://www.facebook.com/Nuclearmetalpunks


Szczegóły:

Nuclear Holocaust, Kurhan, Sacrofuck, Cemetery Whore

3 września 2016 r. (sobota)
Kawiarnia Naukowa, Kraków, ul. Kalwaryjska 60
Start:18.00, wjazd:10 zł

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1065638273528874/

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.