NIGHT OF TERROR 29 już 27 sierpnia!

Night29Tradycyjnym mocnym akcentem kończy się wakacyjny sezon koncertowy na Śląsku, bowiem kolejna, 29 edycja terrora już w sobotę 27 sierpnia w katowickiej Korbie.

W rolą headlinera wcieli się sprawdzone wielokrotnie w koncertowych bojach grindowe komando ze Świdnika czyli NUCLEAR HOLOCAUST. Końcem czerwca w barwach Selfmadegod wypuścili długograja „Overkill Commando” i należy oczekiwać, że mocno pocisną na koncercie materiałem zarówno z tego rewelacyjnego krążka, okraszając go numerami z nie mniej rewelacyjnej zeszłorocznej demówki „Mutant Inferno”.
https://www.facebook.com/Nuclearmetalpunks

Miłosników bardziej klasycznych, choć nie mniej zwyrodniałych form muzycznych z pewnością zadowoli gdański PUTRID EVIL, których bestialskie dokonania można było poznac szerzej dzięki wypuszczonemu przez Putrid Cult mocarnemu splitowi „Putrid Graveyard Hordes”, dzielonemu przez gdańszczan z Sacrofuck i Execution of Light.
https://www.facebook.com/grindingputridevil

Jeszcze wcześniej scenę zaszczyci bielska petarda w barwach death’n’roll/crossover/grindcore czyli C-4 z materiałem z minialbumu „Death in the Moshpit” i pewnie czymś nowym, acz niekoniecznie świeżym. 

https://www.facebook.com/c4grindemall

Imprezę otworzy dąbrowski RANDAST, lubujący się w dokonaniach Megadeth i Running Wild. Miłośnicy lat 80-tych odegrają materiał z debiutanckiego demo. 


Szczegóły:
NIGHT OF TERROR 29
27 sierpnia 2016 r. (sobota)
Pub Korba, Katowice ul. Złota 1
Start:19.30, wjazd:13 zł

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/663649283783712/

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.