Rozpiska i konkurs

soutez copyUjawniliśmy już 95% składu tegorocznego Brutal Assault, a dziś prezentujemy rozpiskę, który zespół zagra w który dzień. Szczegóły w zakładce Program.

Po raz kolejny dajemy wam też możliwość stworzenia własnego plakatu Brutal Assault! Aplikacja na stronie pozwala na wybór 10 ulubionych spośród zespołow występujących w tym roku na naszym festiwalu i ułożeniu ich w dowolnej kolejności. W kolejnym kroku możecie dodać ilość edycji festiwalu w których uczesniczyliście i wygenerować plakat. Będzie on dostępny do pobrania oraz udostępnienia na facebooku. Zależnie od tego z jakich gatunków wybierzecie zespoły aplikacja wygeneruje plakaty w różnej stylistyce. Dodatkowo przygotowaliśmy konkurs dla osób uczestniczących w naszej zabawie w którym można wybrać festiwalową bluzę lub jubileuszową książkę o festiwalu.

Zasady konkursu są proste: zostanie wylosowanych 10 osób spośród tych które do 30 czerwca udostępnią na fecebooku plakat z naszej aplikacji. Aby wziąć udział w konkursie post musi być publiczny oraz opisany tagiem #mybrutalassault. Odbiór nagród będzie możliwy w trakcie festiwalu na stoisku z merchem na podstawie dowodu osobistego. Aplikacje możecie znaleść tutaj: http://my.brutalassault.cz/pl/

 

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.