Night of Terror po raz ostatni przed wakacjami!

not28Już niebawem, bo w piątek, 17 czerwca w katowickiej Korbie odbędzie się ostatnia przed wakacjami, 28 Noc Terroru. Organizatorzy jak zwykle przygotowali ekstremalny, a do tego wyjątkowo egzotyczny zestaw dań.
Główne danie wieczoru to kawał surowego mięcha zaserwowany przez żabojadów z Clitorape. Zagrają, zaśpiewają i zatańczą z zabójczego albumu „Gynaecological Apocalypse”, wydanego przez Splatter Zombie Records w minionym roku. Miłośnicy romantycznej poezji spod znaku Jig-Ai, Spasm i Cock And Ball Torture będą zdecydowanie ukontentowani.

Przed Francuzami na scenie zameldują się importowani wprost z Rio de Janeiro Brazylijczycy z Land of Tears. Zespół ciekawy, bo prezentujący epicką odmianę death/doom metalu zapatrzoną w dokonania Ex Deo czy nawet Septic Flesh. Na koncie mają garść demówek i dwa albumy, z czego ostatni „The Ancient Ages of Mankind” ukazał się w 2014 r.

Na pozycji numer dwa w zestawieniu pojawi się żorski Raging Death. Wygłodzeni po rocznej przerwie koncertowej i w nieco odchudzonym składzie przyfastrygują rasowym thrashem z debiutanckiego albumu, dorzucając garść świeżynek.

Imprezę otworzą „znani i lubiani” katowiccy patolodzy dźwięku z Abnormal Sickness, którym w tym roku stuknęło 10 latek radosnej twórczości. Na ich szalony set koncertowy złoży się coś starego, coś nowego i może nawet coś pożyczonego. Przodować będą hity z ostatniej płyty czyli „Lepiej idź nazbierać patyków”.

Szczegóły:
NIGHT OF TERROR 28
17 czerwca 2016 (piątek)
Pub KORBA – Katowice, ul. Złota 1
Start: 19:30, bilet: 15 zł

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.