Defense Mini Fest już 25 maja!

Defense_Min_FestJuż w środę 25 maja 2016 za sprawą Defense mini Fest – koncertu pod egidą wytwórni Defense Records – zatrzęsą się mury krakowskiej Kawiarni Naukowej.
Bramy: 18:00, startujemy równo o 19:00. Wjazd 15 PLN. Młodzież do lat 16 wchodzi za darmo!

Wystąpią:
Woslom – Thrash Metal z z Brazylii
Woslom to niesamowicie energiczne połączenie thrashu oraz heavy! Pochodzą z São Paulo i promują właśnie najnowszą płytę „A Near Life Experience”.
http://woslom.net/

Iscariota – Heavy/Thrash Metal ze Śląska
Polska grupa muzyczna założona w 1990 roku w Sosnowcu przez Piotra Piecaka i Dominika Durlika. Zespół w początkowym okresie działalności prezentował muzykę z gatunku melodic death metal. Obecnie zespół wykonuje muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu.
http://www.iscariota.com/

Aragon – Black Metal z Krakowa
Aragon powstał na początku lat 90 lecz swoją działalność koncertową rozpoczął w 2012. Obecnie Slav (Bloody Cyrograph, Slav) oraz Daren (ex-Holy Death, Ex-Mgła, Ex-KSM) promują nowy materiał, który czeka na rejestrację. Aragon to blackdeathowy napierdol w stylu Ross Bay cult. Na swoim konie mają płytę ep i kilka splitów.

http://www.metal-archives.com/albums/Aragon/Torn_by_the_Devil/357527

Faeces – Death Metal ze Słomnik
Faeces zaczął 15 lat temu przygodę z szeroko rozumianym technicznym death metalem. Obecny skład utrzymuje się od 5 lat. Po dłuższej przerwie zespół wrócił do regularnego grania i kończenia materiału, który będzie nieco cięższy i szybszy niż poprzedni „Upstream” z 2011 roku, zachowując przy tym swoje mniej lub bardziej rozpoznawalne cechy. Inspiracje Faeces to Death oraz Suffocation.

Scissors As A Gift – Hardcore ze Śpisa
Zaczynali od opróżniania butelek z piwem, skończyli jak każdy pijak z klasą – na scenie. Grają jak Madballe i inne Agnostic Fronty.

https://scissorsasagift.bandcamp.com/

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.