WARFIST w Katowicach czyli NOC TERRORU po raz 27!

Night_27Organizatorzy Nocy Terroru nie spuszczają z tonu i na 27 edycję imprezy przyszykowali skład jak ta lala. W sobotę 14 maja w katowickiej Korbie zameldują się cztery mocarne składy, które w różnoraki sposób definiują podejście do ekstremalnego metalu.

Koncert otworzy pochodzący z Bielska- Białej C-4. Kwartet parający się grindowo-death’n’rollową jazdą bez trzymanki przypomni jak się to robiło za czasów „Left Hand Path”, czego wybitnie dowodzi ich ostatni minialbum „Death in the Moshpit”.
http://www.metal-archives.com/bands/C-4/3540379105

Death metalową rzeź dokończy doskonale znany śląskiej publiczności pszczyński NO SALVATION. Ich zeszłoroczna płyta „Defiling Verses” to doskonały przykład tego, jak bez udziwniania ma wyglądać tradycyjny death metal. Wam pozostaje sprawdzić jak nowe numery wypadają w bezpośrednim starciu.
https://www.facebook.com/nosalvation666

Black metalowego sznytu imprezie doda ARAGON. W przeciągu dwóch lat przerwy koncertowej uzbierało się krakowskim czcicielom czarnej surowizny sporo nowego materiału, który z pełną determinacją w Korbie zaprezentują. Fani Szadzi i Kriegsmarine nie mają tu czego szukać.
https://www.facebook.com/Aragonofficial

Na mięsny deser zielonogórski WARFIST – zasłużona załoga, której nikomu reklamować nie trzeba. Ich ostatni album „The Devil Lives in Grünberg” to rasowy black/thrash bijący na głowę teutońskie pitolenie i wszystko w temacie. Zespół przymierza się tez do kolejnej płyty, więc możecie się spodziewać koncertowej odsłony nowego materiału. A czy będą „bullet belts” i inne atrakcje, okaże się na miejscu.
https://www.facebook.com/warfisthorde/

Szczegóły:
NIGHT OF TERROR 27
14 maja 2016 (sobota)
Pub Korba – Katowice, ul. Złota 1
Start: 19:30, wjazd: 15 zł

Facebook: https://www.facebook.com/events/971262452981984/

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.