Nowy mini-album Paroxsihzem dostępny na CD

Paroxsihzem - Abyss of Excruciating Vexes [cover art]1,5 roku od premiery świetnie przyjętego splitu z Adversarial, Kanadyjscy dostawcy dusznego black/death metalu z Paroxsihzem powrócili z nowym mini-albumem w barwach Hellthrasher Productions. Po marcowej premierze limitowanego winyla, wydawnictwo wznowione zostało przed kilkoma dniami na kompakcie. 

Płyta Abyss of Excruciating Vexes zarejestrowana została w sierpniu ubiegłego roku i zawiera 25 minut bezlitośnie opresyjnego black/death metalu o silnie klaustrofobicznych właściwościach, charakterystycznych dla przedstawicieli kanadyjskiego undergroundu. Na mini-albumie znalazło się 5 premierowych numerów (w tym cover Arkhon Infaustus), stanowiących swego rodzaju pomost do kolejnego długogrającego krążka grupy. Jak zapowiadają muzycy, „Abyss of Excruciating Vexes” to zdecydowanie najszybsze, najintensywniejsze i najbardziej agresywne wydawnictwo w ich karierze. Na płycie po raz pierwszy zaprezentował się nowy perkusista Abyss (na co dzień basista Adversarial). Autorem okładki po raz kolejny jest frontman zespołu – Krag. Masteringiem krążka zajął się Damian Herring z Horrendous.

Album dostępny jest aktualnie w czterech wersjach – cyfrowej, kompaktowej (jewel case) oraz dwóch limitowanych rzutach winyla (100 x czarny i 150 x splatter). Pełny odsłuch poniżej: https://hellthrasherproductions.bandcamp.com/album/abyss-of-excruciating-vexes

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.