SACRILEGIUM – nowy album „Anima Lucifera” w przedsprzedaży!

sacrilegium_animaNowy album legendy polskiego black metalu nagrany w 20 lat po kultowym debiucie „Wicher”! Płyta wydana w postaci 6-panelowego digipacka, limitowanego do pierwszego tłoczenia. Płyta dostępna jest już w przedsprzedaży. Premiera 18.03.

CD ‚Anima Lucifera’: http://www.pagan-records.com/webshop/shoper5/pl/p/SACRILEGIUM-Anima-Lucifera-CD-digipack-PRE-ORDER/9229

CD ‚Angelus’ + bilet: http://www.pagan-records.com/webshop/shoper5/pl/p/ZESTAW-Bilet-na-koncert-SACRILEGIUM-goscie-CD-Angelus/9112

Bilety: http://www.pagan-records.com/webshop/shoper5/pl/p/Bilet-na-koncert-SACRILEGIUM-goscie-2.04.-2016/9111

CD ‚Angelus’: http://www.pagan-records.com/webshop/shoper5/pl/p/SACRILEGIUM-Angelus-CD-digifile/9040

„Anima Lucifera” jest drugim pełnowymiarowym krążkiem SACRILEGIUM, nagranym po blisko 20 latach od debiutanckiej płyty „Wicher”. Tytuł albumu nawiązuje bezpośrednio do wiersza Leopolda Staffa, którego fragmenty zostały wykorzystane w nowych utworach zespołu, podobnie jak twórczość W. B. Yeatsa czy F. Pessoa, pojawiające się obok autorskich liryk N.

Pogański duch ewoluował, od ludowej tradycji w kierunku rodzimej szkoły ezoterycznej. Na „Anima Lucifera” zespół zgłębia tematykę okultystyczną, która towarzyszyła muzykom na początku ich drogi, dzisiaj jednak bogatszą o własne doświadczenia uzyskane na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat.

Muzycznie można oczekiwać albumu zdecydowanie brutalniejszego i bardziej agresywnego, nie pozbawionego jednocześnie tej charakterystycznej nutki melancholii, charakteryzującej muzykę SACRILEGIUM. Muzycy przekonani są, iż na tym krążku udało się im zawrzeć wszystko, co tkwiło w nich przez ostatnie lata.

Płyta została nagrana w czteroosobowym składzie: S:.– guitars, N:. – voc, C:. – bass, R:. – drums jesienią 2015 roku w pomorskim North Studio. Miksów i masteringu dokonano w Czyściec Studio (www.czysciec.net) pod okiem Nihila (Furia, Morowe).  Autorem okładki i całej oprawy graficznej jest Marcin Łojek.

Program płyty:
0. Preludium
1. Heavenwings Shrugged
2. Angelus (Anima Lucifera)
3. Mare Tenebrarum
4. The Serpent Throne
5. … and Soul
6. Venomous Spell Of Fate
7. Desiderium Immortalis
8. Anima Lucifera
9. Epilog

SAMPLE: https://soundcloud.com/paganrecords/sacrilegium-venomous-spell-of-fate

unnamed

SACRILEGIUM

+ goście: Non Opus Dei, Martwa Aura, Dreadnought

2.04. 2016 | Klub Protokultura, Gdańsk

Start: 19:00

Bilety: 35zł (przedsprzedaż)/45zł (w dniu koncertu)

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.