CEREBRUM świętuje ćwierć wieku działalności!

cerebrum„Gdy dwadzieścia pięć lat temu odpaliliśmy pierwszy raz Eltrony a Lucjan zasiadł za Polmuzem, nie przypuszczałem, że cała ta zabawa potrwa tyle lat. Remiza, jakieś katakumby, klub garnizonowy i przeróżne garaże. Działaliśmy gdzie się dało i na czym się dało. Ludzie przychodzili i odchodzili ale główne założenie przetrwało – napierdalać METAL. Bez kompromisów, bez skrótów, lizania dupy, po swojemu, szczerze i uczciwie. Ćwierć wieku na przełomie wieków – brzmi ładnie, prawda?

Zapraszamy na urodzinowy koncert połączony z premierą naszej nowej płyty „Wrzaskun”.


Będzie hucznie i swawolnie, a do tego trunków MOC.
Zagrają z nami przyjaciele, z którymi znamy się „od piaskownicy” – Neolith i Epitome oraz ci trochę młodsi i szaleni – Excidium!
 

Do tej pory w naszej przygodzie udział wzięli: Maupa, Jimi, Kości, Lucek, Jacek, Łysa, Cita, Student, Messer, Ajek, Misiek, Wacek, Kuma, Docent, Seba, Diabeł, Shpaq, B.B., Zydar, Yellow, Badhed, Ritu, Zbychu. Heh, mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem. Dziękujemy i zapraszamy Was wszystkich.Bądźcie z nami 19go marca!”  GUMA

19.03.2016 (sobota)

Klub VINYL
Rzeszów, ul. Piłsudskiego 31
Start 19:00

Facebook: https://www.facebook.com/events/941057102646556/

Zagrają:

CEREBRUM
www.facebook.com/cerebrum.band

NEOLITH
www.facebook.com/neolith

EPITOME
www.facebook.com/SupeROTic

EXCIDIUM
www.facebook.com/excidiumdivision

Cerebrum powstało w maju 1991. W tym roku przypada więc 25cio lecie działalności załogi z Rzeszowa. W ciągu ponad dwóch dekad aktywności wydali dwie pełnowymiarowe płyty i kilka materiałów demo, a także dzielili scenę z takimi legendami polskiej sceny metalowej jak Kat, Dragon, Pandemonium, Trauma, Kreon i wieloma innymi. Muzyczna ewolucja na przestrzeni lat przesunęła muzykę zespołu od death metalu w stronę agresywnego thrashu.  W marcu ukaże się nowa płyta „WRZASKUN” – siedem pieśni człowieczych, które wyrywają z kapci nie tylko Lucypera. Cerebrum jest głodne metalu jak za dawnych lat!

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.