SERPENTS LAIR debiutują albumem „Circumambulating the Stillborn”

serpents lair cover art29 stycznia odbędzie się premiera debiutanckiego albumu duńskich black metalowców z Serpents Lair. Następca entuzjastycznie przyjętej ubiegłorocznej demówki MMXIV ukaże się nakładem Hellthrasher Productions (CD) we współpracy z Fallen Empire i Duplicate Records (winyl).

Serpents Lair to jedni z najciekawiej zapowiadających się przedstawicieli nowej fali europejskiego black metalu, podążający ścieżką wytyczoną przez francuskich wizjonerów z Deathspell Omega, ale i islandzkich mistrzów avant-black metalowego rzemiosła spod znaku Svartidaudi, Misþyrming czy Carpe Noctem. Na albumie „Circumambulating the Stillborn” znajdziemy 7 premierowych numerów, wypełnionych „kalejdoskopowym” black metalem, pełnych kontrolowanego chaosu i wielowątkowych, dysonansowych riffów.Płyta została nagrana i zmiksowana na przełomie 2014 i 2015 roku przez I. Sticka. Masteringiem zajął się z kolei Tore Stjerna, znany z takich grup jak Watain, Funeral Mist czy Ofermod. Autorem okładki jest Chris Kiesling z Misanthropic Art. Muzycy zespołu ukrywają swoją tożsamość.

Tracklista:

Epipháneia
Epistemology Of Death
Circumambulating The Stillborn
Mortui Vivos Docent
The Serpentine Gnosis
Dwelling On The Threshold To Tartarus
Devouring Wrathe

Album dostępny jest w całości do odsłuchu na bandcampie: https://serpentslair.bandcamp.com/album/circumambulating-the-stillborn
W sklepie Hellthrasher można już także zaopatrzyć się w 6-panelowego digipaka:
http://hellthrasher.com/shop/product.php?id_product=3411

serpents lair photo

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.