23 Noc Terroru w barwach black, thrash i heavy!

not23Na 28 listopada, na sobotę przypadającą w imieniny Ździsława i Grzegorza, datę kolejnej Nocy Terroru naznaczyli jej prowodyrzy. Tym razem lista dań różnorodna, a konkretna. 
 
Potańcówkę otworzy OCCULT MILITIA, tyscy thrasherzy, którzy do tej pory wojowali pod nazwą Snake’s Head. Ich ostatni koncert na NOT jest dowodem na to, że są w znakomitej formie.

https://www.facebook.com/OccultMilitia

Zaraz potem do tanga zaprosi AXE CRAZY, milośnicy klasycznego heavy metalu w wyspiarskim stylu, mający jak na razie w dorobku jedną ekpę – „Angry Machines” z 2014 roku.
 
Zaraz za nimi do heavy metalowego pieca dołożą krakusy z ROADHOG ze swoim świetnym debiutanckim krążkiem „Dreamstealer” wyanym w tym roku w Polsce przez Thrashing Madness, a gdzie indziej za sprawą Stormspell Records.
 
Klimat imprezy zagęści raszyński BESTIALITY, znany głównie ze „Stuck in Bestial Vision”, solidnej płyty wydanej w 2014 roku w barwach Old Temple.
 
Nowym materiałem dobije gawiedź krakowski RAGEHAMMER, który zapowiedział ostatnio wydanie „Enlightenment by Bloodletting”, winylowego splitu ze Szwedami z Turbocharged oraz kładzie ostatnie szlify na długo wyczekiwanym longplayu.
Szczegóły:
NIGHT OF TERROR 23
Ragehammer, Bestiality, Roadhog, Axe Crazy, Occult Militia
28 listopada 2015, sobota
Pub KORBA
Katowice, ul. Złota 1
start: 18:30, bilety: 12 zł
Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.