Premiera nowej płyty DIVINE WEEP

divine-weep„Tears of the Ages” to tytuł nowej płyty heavymetalowej formacji Divine Weep z Białegostoku, która miała premierę 1 października. Na album, który jest następcą wydanego w 2013 roku „Age of the Immortal”, składa się dziesięć kompozycji, w tym dwie bonusowe, utrzymanych w stylu klasycznego heavy/power metalu, który powinien przypaść do gustu fanom takich zespołów jak Judas Priest, Manowar, Iron Maiden czy Helloween.

Prace studyjne trwały od marca tego roku. Ścieżki perkusji zostały zarejestrowane w renomowanym studio Hertz, współpracującym z czołówką światowego metalu (Vader, Behemoth, Decapitated i wielu innych), zaś ślady gitar, basu i wokali położono w Dobra 12 Studio pod okiem Piotra Polaka. Mix i mastering całości to również dzieło studia Hertz.

Ciekawostką jest z pewnością gościnny udział Wojciecha Hoffmanna z grupy Turbo w utworze tytułowym. Muzyk, który jest ikoną polskiego rocka i metalu, zagrał niezwykłe  solo, które z pewnością dodaje kompozycji większego pazura. Już teraz zespół udostępnił  do odsłuchu utwór „Fading Glow”, który otwiera krążek, a już wkrótce uczyni to samo ze wspomnianym utworem tytułowym.

divine-weep-cd

„Fading Glow”: https://www.youtube.com/watch?v=KSntv0KOxjQ
Płytę można już zamawiać tutaj: http://www.divineweep.8merch.com

Lista utworów:
01. Fading Glow
02. The Mentor
03. Day Of Revenge
04. Last Breath
05. Petrified Souls
06. Imperious Blade
07. Never Ending Path
08. Tears Of The Ages
09. Age Of The Immortal (2014 single – bonus track)
10. Łzy Wieków (bonus track)

Więcej o zespole: http://www.divineweep.pl
http://www.facebook.com/divineweep

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.