22 NIGHT OF TERROR za pasem…

NOT 22W sobotę 26 września, cykliczna NIGHT OF TERROR otworzy na dobre jesienny sezon koncertowy na Śląsku. Tradycyjnie pod strzechą katowickiej KORBY do tańca i różańca zagrają:

DEVIL’S EMISSARY
Po raz drugi w karierze tyscy wyznawcy czarnej sztuki spróbują swych sił scenicznych. Koronnym argumentem za tym, ze może się to udać są „Malignant Invocation” i „Evangelic Decimation” – dwie solidne płyty długogrające wydane pod szyldem kultowej Under the Sign of Garazel Productions.
http://www.metal-archives.com/bands/Devil%27s_Emissary/3540360624

OCCULT MILITIA
Tyscy thrasherzy, którzy do tej pory wojowali pod nazwą Snake’s Head, po raz pierwszy zagrają pod nową nazwą i w nowym składzie. Czy to zmieni ich podejście do tematu, okaże się niebawem.
https://www.facebook.com/OccultMilitia

MIECZ
Wrocławcy oldschoolowi thrasherzy wydali w tym roku bardzo obiecujące demo „Invisible War” i już się czają, by siłami Dolnego Śląska skopać dupy Śląskowi Górnemu.
https://www.facebook.com/miecz.band

OFFENDER
Częstochowscy wyznawcy nuklearnego speed metalu, którego przedsmak można sprawdzić na demo „Locked In Vault” zawalczą o to, by w ramach otwarcia koncertu, zapaść w pamięć Śląskiej publiki.
https://www.facebook.com/OffenderPL

Szczegóły:
NIGHT OF TERROR 22
Devil’s Emissary, Occult Militia, Miecz, Offender

26 września 2015, sobota
Pub Korba, ul. Złota 1, Katowice
start: 18:30, wjazd 12 zł

Event FB: https://www.facebook.com/events/1153756304641178/

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.