CZAS BRUTALNEJ PROMOCJI!!!

plakat_BEF7_netData: 10 października 2015

Miejsce: Kawiarnia Fama,

Adres: ul. Legionowa 5, Białystok

Start: 18:00

Bilety (ilość biletów ograniczona!!):
20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu koncertu).

 

Szkoda, że wakacje to już przeszłość, a i koniec lata zbliża się nieuchronnie. Ku pokrzepieniu serc ekipa Brutal Teamu spieszy zatem donieść, iż prace nad siódmą edycją najlepszego metalowego festiwalu na wschód od Wisły dobiegły końca. Wszystko po to, by w ponurą jesień wejść bez tradycyjnej deprechy. Radujcie się więc wszyscy, bo Pan jest blisko! Dokładnie Pandemonium, bo to ta zasłużona dla polskiej sceny formacja jest głównym daniem tej odsłony. Tradycją stało się już, że skład imprezy dobieramy na podstawie zgłoszeń i cieszy nas to, że z roku na rok zainteresowanie nie zaczyna słabnąć. Po przesłuchaniu wszystkich zgłoszeń i wielu burzliwych dyskusjach podjęto decyzję, że imprezę otworzy młoda formacja Within Mystery z Choroszczy. W dalszej kolejności
zaprezentują się ostrołęcki Empatic oraz gołdapski Manipulation, którego premierowy album „Ecstasy” już wkrótce ukaże się nakładem rosyjskiej Satanath Records. Oba zespoły ruszają jesienią we wspólną trasę koncertową, więc to będzie jeden z przystanków. W składzie festiwalu pojawił się także reaktywowany po kilku latach specjalnie na tę okoliczność białostocki Altercated, więc to będzie wyjątkowa okazja by zobaczyć go na żywo. Zaraz po nich sceną zawładną Litwini z Au-Dessus. Ci blackmetalowcy odwiedzą nas w ramach większej trasy, a przystanek w Białymstoku jest możliwy dzięki ścisłej współpracy z Witching Hour Productions. Atrakcją będzie z pewnością stoisko z merchem tej wytwórni, jak również produkty sygnowane logo Vaderempire, oferujące płyty i gadżety grupy Vader. Festiwal zamknie, i mamy nadzieję, że rozwali w drzazgi, łódzki Pandemonium, pamiętający jeszcze czasy innego ustroju politycznego, ale czy będzie to zakończenie tego wieczoru? To zależy już od Was.

______________________________________________________
Więcej o zespołach:

Within Mystery (melodic death metal) – Zespół rozpoczął działalność w 2011 roku i od tamtego czasu przeszedł kilka zmian składu jak i samej nazwy, która początkowo brzmiała „Swarm”. Kapela robi ciężką i melodyjną muzykę, a gama pomysłów jest na tyle szeroka, że ciężko jest określić konkretny gatunek.

unnamed

______________________________________________________

Empatic (death metal) – Zespół powstał w grudniu 2005 roku w Ostrołęce. Jego założycielami są dwaj ostrołęccy muzycy: wokalista Maciek Rochaczewski oraz basista Włodzimierz Małaszek ‚Włodas’. To oni właśnie skompletowali nowy skład. Jak się okazało wynikł on z rozpadu dwóch innych ostrołęckich zespołów, a po jednym z nich przyjął obecną nazwę.

coś

_______________________________________________________

Manipulation (death metal) – Od 2001 roku zespół gra i tworzy własny materiał, który składa się na pokaźną już dyskografię. Aktualnie kapela przygotowuje się do intensywnej promocji najnowszej płyty „Ecstasy”, która od września zasila katalog wydawniczy Satanath Records.

coś 2

_______________________________________________________

Altercated (death metal) – Historia kapeli rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy to wiosną nabrała ona kształtu i zyskała nazwę. Na koncie sporo koncertów, nagrody festiwalowe i materiał stworzony na potrzeby albumu „All For Satan”. Dziś, kilka lat po zawieszeniu działalności, zespół odradza się by zagrać ten ekskluzywny koncert.

coś 3

_______________________________________________________

Au-Dessus (black metal) – To blackmetalowa, istniejąca od 2014 roku horda rodem z Wilna, która chce zdobyć polski rynek. Umożliwić ma im to wydanie w tym roku EPki za sprawą Witching Hour Productions oraz występ w Białymstoku będący częścią większej trasy.

coś 4

_______________________________________________________

Pandemonium (satanic dark metal) – Korzenie tej kapeli sięgają roku 1989, kiedy to Paul i ś.p. Żuber zainspirowani „Necronomiconem” i tworczością zespołów Hellhammer, Bathory, Venom i Samael postanowili stworzyć najbardziej mroczny, posępny i majestatyczny twór na polskiej scenie. Historia pokazuje, że ich plany nabrały wyraźnych kształtów, a zespół mimo upływających lat nadal napiera i nie zwalnia tempa.

coś 5

http://www.pandemonium.metal.pl

http://www.myspace.com/pandemonium_pl

http://www.youtube.com/pandemoniumbandpl

http://www.facebook.com/pandemoniumpl

http://www.reverbnation.com/pandemoniumhorde

______________________________________________________

Więcej Informacji o Brutal East Festival vol. 7

Web site: www.brutaleast.pl zakładka „Festival”


https://www.facebook.com/pages/BrutalEast/253551391356659

https://www.facebook.com/events/409983575844694/
oraz
https://www.facebook.com/brutaleastfestivalpoland

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.