TRAUMA/OFFENCE – Craving For…/Holy Vermin 7” EP (DP/010)

trauma_craving_cover_finalJak donosi Deformeathing Production wkrótce będzie dostępne ich najnowsze wydawnictwo czyli 7” Split EP Trauma/Offence.

Death Metalowi weterani z Trauma po raz pierwszy na małym vinylu.

Oto jak sprawę komentuje Mister, gitarzysta Trauma:

„Zawartość tego splitu stanowi alternatywna wersja utworu „ Craving”, która nie została nigdy wcześniej opublikowana i przeleżała w szufladzie niemal dekadę. Pierwotnie zamieściliśmy ten song na mini albumie „ Hamartia” który ukazał się w 2006 roku nakładem Empire Rec. Powstały dwie wersje tego utworu i do samego końca nie mogliśmy się zdecydować którą mamy wówczas wykorzystać. Myślę że dla traumatycznych fanów będzie nie lada gratką posłuchanie tej wersji, którą specjalnie dla łatwiejszego rozróżnienie nazwaliśmy „ Craving for…”. Specjalnie na potrzeby tego splitu powstało symfoniczne intro które skomponowałem kilka miesięcy temu.”

Na drugiej stronie old schoolowa załoga z Offence. Niepublikowany wcześniej utwór przygotowany z myślą o tym splicie.

Głos ma Maros, wokalista Offence:

„Holy Vermin to najnowszy utwór Offence, nigdzie niepublikowany, nagrany specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa. Kawałek trochę się  różni muzycznie jak i tekstowo od tego co można znalezc na płycie R.A.W. lecz jest to wciąż death metal w średnich tempach nawiązujący do sceny z początku lat 90. Za brzmienie tym razem odpowiedzialna jest inna osoba, ale pewne cechy wspólne z pełnym albumem pod tym względem są zachowane.”

Płyta zostanie wytłoczona w ścisłym limicie 500 sztuk na splatter vinylu.

Pre-order dostępny pod tym adresem:

http://deformeathing.com/index.php/vinyl/ep/trauma-offence-craving-for-holy-vermin-ep-pre-order.html

Coming next…

SQUASH BOWELS – Grindvirus Syndrome-Live At OEF 2011 DVD (DP/011)

„Grindvirus Syndrome-Live At OEF 2011”, taki tytuł nosi pierwsze oficjalne DVD Squash Bowels. Płyta ukaże się w barwach Deformeathing Production. DVD zawiera pełny występ z Obscene Extreme Festival 2011 oraz masę dodatków. W sumie kilka godzin materiału dla wszystkich grind maniaków.

Więcej informacji wkrótce.

www.deformeathing.com

www.facebook.com/deformeathing

www.facebook.com/traumaofficialpage

www.facebook.com/offence.official

www.facebook.com/squashgrind

offence_cover_ep

SB_DVD_Final

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.